دفتر استرالیا

۰۰۶۱۷۳۲۱۸۱۲۴۵

دفتر ایران

۰۰۹۸۲۱۸۸۸۸۶۳۴۴

Instagram

Telegram

پنل موکلین

منو
a

ویزای استرالیا

در میان انواع ویزای استرالیا ، رایجترین ویزاها عبارتند از: ویزای سرمایه گذاری استرالیا، ویزای تخصص و مهارت استرالیا، ویزای توریستی استرالیا، ویزای ازدواج استرالیا، ویزای کار استرالیا و ویزای تحصیلی استرالیا.

بر اساس وضعیت و نیاز شما یکی از این ویزاها برای شما مناسب می باشد ، اما دقیقا” کدام ویزا ؟

ویزای تحصیلی استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا یک راه عالی برای تجربه زندگی منحصر به فرد و کسب مهارت های در استرالیا است . استرالیا دارای معتبرترین دانشگاه های دنیا ، بهترین کالج های حرفه و فن و آموزش زبان انگلیسی است.

ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا

ویزای ۴۸۲ یا همان TSS Visa  ( Temporary Skills Shortage visa Subclass 482) ، به فرد متقاضی امکان مهاجرت به استرالیا را در مدت ۲ تا ۴ می دهد.

ویزای ازدواج استرالیا

موفقیت در اخذ ویزای استرالیا

 

اهمیت شواهد و مدارک :

شواهد و مدارک اثبات کننده به صورت خاص ، جهت اخذ ویزای کار ، خانواده و کسب و کار بسیار حائز اهمیت است . روابط خانوادگی باید اثبات شود . همچنین مدارک تحصیلی ، سابقه ی کار و سرمایه و دارایی باید به صورت شفاف نشان داده شود .

به طور مثال ، گواهینامه های اخذ شده ، اعتبار مالیاتی ، سوابق بانکی و قبوض پرداختی برای اثبات شغل برای داشتن موفقیت جهت اخذ ویزا بسیار موثر می باشد .

عدم همخوانی مدارک

اداره مهاجرت استرالیا تمامی مدارک ارائه شده را بررسی می کند و همچنین درخواست های ویزاهای قبلی و سوابق دولتی را برای تطابق مجدد بررسی می کند . ناهمخوانی و ناسازگاری مدارک حتی اگر به صورت تصادفی باشد باعث تأخیر در روند ویزا می شود . داشتن وکیل مهاجرت استرالیا و هزینه کردن برای داشتن وکیلی مجرب و حرفه ای وقوع این خطاها را به صورت چشمگیری کاهش می دهد . همچنین داشتن دقت بالا جهت اعلام  تاریخ های درخواست شده الزامی است . عدم همخوانی در تاریخ های ویزاهای اخذ شده یا مدارک کسب شده در گذشته ، منجر به کند شدن پروسه اخذ ویزا کی شود .

داشتن صداقت

داشتن درستی و صداقت کامل در طول فرآیند اخذ ویزا بسیار حائز اهمیت می باشد .  اگر فرد به صورت صادقانه رفتار نکند عواقب جدی و غیرقابل برگشتی برای او در نظر گرفته می شود ، و اداره مهاجرت استرالیا  ممنوعیت درخواست هر گونه ویزای را برای فرد خاطی ارائه می دهد . فراموش نکنید که اداره مهاجرت استرالیا دارای سیستم داده پیشرفته و دقیقی می باشد و قابلیت تشخیص عدم صداقت و پنهان کاری افرادی متقاضی ویزای استرالیا را به راحتی دارد .

سازماندهی مدارک

سازماندهی و تدوین هماهنگ اسناد و مدارک می تواند به فرآیند اخذ ویزا سرعت ببخشد . بخش های مربوطه و درخواست شده از سوی اداره مهاجرت استرالیا را برجسته کنید و از داشتن ترتیب زمانی آن ها اطمینان حاصل کنید . مطمئن باشید برای مدارکی که احتیاج به ترجمه داشته است ، هم اصل مدرک و هم ترجمه آن را ارائه دهید .

اهمیت ناهمخوانی در رسانه های اجتماعی

متقاضیان باید آگاه باشد اداره مهاجرت استرالیا سوابق و اطلاعات فرد را نه تنها از طریق عمومی ، بلکه از طریق رسانه های اجتماعی تحقیق و بررسی می کند . مثلاً در پرونده های افرادی که در خواست ویزای همسر کرده اند ، شبکه ای اجتماعی از قبیل فیسبوک از طریق اداره مهاجرت جهت صداقت افراد متقاضی در صحت و سقم ازدواج و تاریخ های ذکر شده به صورت دقیق بررسی می شود .

اهمیت زمان و فرجه

در موضوع زمان بندی اداره مهاجرت استرالیا کاملاً غیرقابل انعطاف می باشد . به صورت مثال برای اخذ بعضی از ویزاها داشتن نمره زبان الزامی ست ، افراد متقاضی باید توجه کافی به تاریخ امتحان ، تاریخ اخذ جوابیه و تاریخ انقضاء نتیجه نهایی داشته باشند .

توجه به جزئیات

عدم توجه به جزئیات یکی از موارد مهم است که می تواند منجر به نتایج نامطلوب شود ، مثلاً اگر تاریخ ها درست نباشد و اطلاعات ارائه شده توسط کارفرما و کارمند سازگار نباشد .

نه تنها دقت در مدارک و تاریخ ها حائز اهمیت آشت ، بلکه پیروی از پروسه و دستورالعمل درخواست شده نیز مهم است .

درخواست ویزای مناسب