دفتر استرالیا

۰۰۶۱۷۳۲۱۸۱۲۴۵

دفتر ایران

۰۰۹۸۲۱۸۸۸۸۶۳۴۴

Instagram

Telegram

پنل موکلین

منو

ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی شماره 600 استرالیا توسط اداره مهاجرت استرالیا  به چند زیرشاخه تقسیم می شود که مهم ترین آنها عبارتند از:

ویزای توریستی استرالیا:

این ویزا به شخص متقاضی فرصت دیدار از خانواده و دوستان و یا سفر تفریحی را می‌دهد . حداکثر مدت این ویزا ۱۲ ماه می‌باشد و فرد متقاضی در این مدت اجازه کار و شرکت در دوره‌های آموزشی که مدت زمان آن‌ها بیشتر از سه ماه است را نخواهد داشت . هزینه درخواست این ویزا از ۱۴۰ دلار استرالیا شروع می شود .

ویزای اسپانسر فامیلی :

از طریق این ویزا فرد متقاضی می‌تواند توسط فردی از خانواده‌ی خود که در استرالیا اقامت دارد و دارای اقامت دائم استرالیا و یا شهروند استرالیا هست ، مورد حمایت قرار گیرد تا بتواند به استرالیا سفر کرده و از اعضای خانواده‌اش دیدار کند . فرد حمایت کننده (اسپانسر) باید تعهدنامه مالی به اداره مهاجرت استرالیا ارائه دهد . باشد. در این روش معمولا شخصی که در استرالیا است و دعوت نامه ارسال می‌کند بین 5000 تا 15000 دلار استرالیا به عنوان امانت نزد دولت استرالیا می‌گذارد و بعد از اینکه فرد متقاضی به استرالیا رفت و بازگشت مبلغ خود را پس می‌گیرد.حداکثر مدت این ویزا ۱۲ ماه می‌باشد ، و فرد متقاضی در این مدت اجازه کار نخواهد داشت. هزینه درخواست این ویزا از ۱۴۰ دلار استرالیا شروع می شود .

ویزای توریستی تجاری به استرالیا

اگر قصد سفر به استرالیا برای شرکت در کنفرانس، مصاحبه شغلی، قرارداد کاری، شرکت در فستیوال های مختلف و از این قبیل موارد را دارید، می بایستی از شاخه‌ی ویزای توریستی تجاری استرالیا اقدام کنید.

ویزای توریستی تجاری  استرالیا را می توان به صورت آنلاین اقدام و دریافت نمود. هزینه این ویزا از  ۱۴۰دلار استرالیا شروع می شود. مدت اعتبار این ویزا حداکثر ۱۳ ماه می باشد. با دریافت این ویزا فرد متقاضی اجازه کار در استرالیا را ندارد و می‌تواند حداکثر به مدت ۳ ماه  در دوره های آموزشی شرکت کند .

ویزای توریستی استرالیا

استرالیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی در کنار جاذبه‌های طبیعی و گردشگری همواره جزو گزینه‌های پر طرفدار برای مهاجران محسوب می‌شود.

این کشور به دلیل برخورداری از آب و هوای معتدل در طول سال، و جاذبه های بی‌نظیر مانند آبشارها، جنگل‌ها، صخره‌های مرجانی و… در کنار اقتصاد غنی و پویا همواره از مهم‌ترین مقصدهای گردشگران نیز در سراسر جهان به شمار می‌رود.

اگر قصد سفر به استرالیا به عنوان توریست و گردشگر را دارید، و یا همچنین اگر پدر و مادر یا فرزندان یا اقوام درجه یک  شما در استرالیا هستند و می‌خواهید به ملاقات آنها بروید، درخواست ویزای توریستی برای شما بهترین گزینه می‌باشد . به علاوه افرادی که مایل به شرکت در سمینارهای گوناگون، فستیوال‌ها، مسابقات ورزشی و یا انجام قراردادهای کاری و تجاری هستند می‌توانند از طریق ویزای توریستی اقدام کنند .