دفتر استرالیا

۰۰۶۱۷۳۲۱۸۱۲۴۵

دفتر ایران

۰۰۹۸۲۱۸۸۸۸۶۳۴۴

Instagram

Telegram

پنل موکلین

منو

موسسه حقوقی، مهاجرتی دکتردانی و وکلا

 این موسسه متشکل از تیمی از متخصصین امر مهاجرت به استرالیا و وکلای دادگستری مرکز می باشد. موسسه زیر نظر مستقیم و با مدیریت دکتر مجتبی دانی آماده ارایه خدمات مهاجرتی به متقاضیان مهاجرت به استرالیا می باشد.

 

دکتر مجتبی دانی اولین و تنها وکیل مهاجرت دارای دکترای تخصصی حقوق  بین الملل از استرالیا، با بیش از ۱۲ سال سابقه مشاوره حقوقی شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین تحقیق و تدریس در دانشگاه در رشته حقوق بین‌الملل در ایران و استرالیا می‌باشد. وی پس از تحصیل در حقوق قضایی و حقوق بین الملل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران به استرالیا مهاجرت نمود. پس از اتمام تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق تجارت بین الملل در دانشگاه UNSW, وی موفق به اخذ بورس تحصیلی از استرالیا در مقطع دکترا در رشته حقوق سرمایه گذاری بین المللی گردید و تحصیلات تکمیلی در این مقطع را با درجه عالی در دانشگاه Griffith به سرانجام رساند.

 

دکتر مجتبی دانی همچنین عضو موسس موسسه حقوق بین الملل نوبیان در تهران و دارای سوابق کاری و آکادمیک در حقوق بین الملل در ایران و استرالیا می باشد. از جمله سوابق ایشان مشاور قراداد های بین الملل در باشگاه پاس تهران و وکیل حقوقی بین المللی در واحد تجارت و سرمایه گذاری شرکت شهرکهای صنعتی ایران می باشد. وی عضو موسسه جامعه حقوق بین الملل آمریکا و همچنین سفیر آکادمی داوری بین المللی فرانسه در استرالیا می باشد. وی هم اکنون مدرس حقوق بین الملل در دانشگاه گریفیث استرالیا و همچنین وکیل ثبت شده در اداره مسئول ثبت وکلای رسمی‌ مهاجرت استرالیا (MARA) با شماره ثبت ۱۸۰۰۲۶۰ و عضو سازمان مهاجرت استرالیا (MIA) با شماره ثبت۱۸۴۳۷ می باشد.

 

موسسه حقوقی DDA همچنین مفتخربه همکاری با متخصصین تجارت بین الملل از جمله دکتر فیلیپ رابتسون و دکتر مهدی مهدی لو و همچنین وکلای دادگستری مرکز آقایان دکتر نوبان فشندی و امیر سعیدی می باشد.

 

چرا DDA Migration؟

تجربه و دانش

– حقوق مهاجرت از زیر شاخه های حقوق بین الملل است که دارای پیچیدگی ها و ظرافت های خاصی می باشد. دو عامل تجربه و دانش در رسیدگی به پرونده های مهاجرت پایه های موفقیت پرونده متقاضیان مهاجرت خصوصا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد.

تجربه و دانش تخصصی دو عامل موفقیت و تمایز این موسسه می باشد که متقاضیان اقامت و سرمایه گذاری را نه تنها در مراحل قبل از اخذ ویزای استرالیا حمایت خواهد نمود بلکه با بهره گیری از دانش حقوقی بین المللی در استرالیا و وکلای دادگستری در ایران نسبت به مشاوره تجاری بعد از اقامت کمک خواهد نمود.

 

دفتر وکالت دادگستری یا موسسات مهاجرتی بدون مجوز؟

این موسسه علاوه بر اینکه تحت نظارت مستقیم MARA می باشد عضو کانون وکلای دادگستری تهران نیز بوده و سیستم های نظارتی کانون مذکور در ایران نیز بر آن نظارت کامل دارند. این در حالیست که بسیاری از دفاتر مهاجرت به استرالیا در ایران فاقد مجوز از مراجع ذیصلاح در ایران بوده و نتیجتا نظارتی بر عملکردشان در ایران وجود ندارد. این مساله بعضا باعث وجود سر درگمی های گسترده و در نتیجه خسارت های مالی به متقاضیان مهاجرت گردیده است.

 

نظارت مستقیم یا واسطه گری؟

در موسسه DDA Migration انجام امور مهاجرتی از ابتدای عقد قرارداد تا سرانجام پرونده با نظارت دقیق ومستقیم دکتر دانی انجام می‌گیرد.