دفتر استرالیا

۰۰۶۱۷۳۲۱۸۱۲۴۵

دفتر ایران

۰۰۹۸۲۱۸۸۸۸۶۳۴۴

Instagram

Telegram

پنل موکلین

منو

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

چرا ویزای سرمایه گذاری استرالیا را انتخاب کنیم؟

یکی از مهمترین دلایلی که باید ویزای سرمایه گذاری را انتخاب کنیم اینست که راحت ترین مسیر گرفتن ویزای استرالیا و اقامت در استرالیا، ویزای سرمایه گذاری است. اما این موضوع باید دلایل مهمتری داشته باشد که این حجم از متقاضیان مهاجر، این ویزا را انتخاب می‌کنند.

استرالیا، سالهای زیادی است که رشد اقتصادی مثبتی را به خود اختصاص داده است و از این حیث رکورد دار است. به دلیل اینکه بیست و هفت سال پشت سر هم رشد اقتصادی مثبتی را برای خود ثبت کرده است.

قرار گرفتن در موقعیت مهم جغرافیای سیاسی، نقش مهمی را در حمل ‌و ‌نقل و جابجایی کالا در تجارت جهانی به استرالیا داده است. بندر سیدنی، به‌عنوان بزرگترین و مهم‌ترین بندر تجاری استرالیا، هر روز پذیرا و میزبان هزاران کشتی برای صادرات مجدد و عبور و مرور به قاره‌های مختلف در سراسر دنیا است.

به دلیل جذب کردن همه ساله تعداد زیادی نیروهای متخصص و ماهر از طرف کشور استرالیا، میتوان این اطمینان را داشت که حضور این افراد میتواند به شما در پیشرفت کسب و کار و تجارت کمک کند.

یکی از محاسنی که ویزای سرمایه گذاری نسبت به ویزاهای دیگر دارد،  اینست که داشتن مدرک زبان انگلیسی، الزامی نیست. در ویزای موقت کارآفرینی، ویزا برای مدت چهار سال و سه ماه صادر می‌شود اما پس از پایان این زمان امکان اقدام برای اقامت دائم نیز وجود دارد.

دولت استرالیا حمایت های فراوانی را از سرمایه گذاران کارآفرین میکند بخصوص اگر این سرمایه گذار خارجی باشد.

در این مورد دولت استرالیا ویزاهای متنوعی را ارائه کرده است که در میان آنها هم اقامت موقت وجود دارد و هم دائم. اما اینکه شما کدام ویزا را انتخاب کنید، بستگی به شرایط شما در میزان دارایی و سرمایه گذاری خواهد داشت.